Владика Нестор прочитав 3-тю частину канону прп. Андрія Критського у храмі Різдва Пресвятої Богородиці

21 лютого 2018 року, в середу першої седмиці Великого посту, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, звершив читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського за Великим повечір’ям у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Тернополі.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму секретар єпархії прот. Олексій Головацький та прот. Роман Луговий.

Після звершення Великого канону архієрей звернувся до віруючих зі словом проповіді та побажав їм допомоги Божої в проходженні Великого посту.

У перші чотири дні Великого Посту, коли у Святій Церкві читається покаянний канон Андрія Критського, особливу увагу віруючі звертають на свої гріхи та провини перед Богом. Хоча зусиль до створення канону доклали кілька християнських письменників, назву він отримав від автора початкового тексту. Великим канон названий не лише за незвичайну об’ємність (близько 250 тропарів), а й за поетичну досконалість, богословську висоту зображених переживань.