Богослужіння владики Нестора у 6-й день першого тижня Чотиридесятниці у Влащинцях на Лановеччині

24 лютого 2018 року, у шостий день першої седмиці Великого посту, коли свята Православна Церква вшановує пам’ять Великомученика Феодора Тирона і священномученика Власія, єпископа Севастійського, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор із архіпастирським візитом відвідав с. Влащинці Лановецького району.

У храмі св. Архістратига Михаїла Високопреосвященнійший владика у співслужінні собору духовенства Лановецького благочиння звершив Літургію святителя Йоана Золотоустого.

Перед богослужінням архієрей звершив чин освячення антимінсів для Лановецького благочиння.

Також владика Нестор  звершив заупокійну службу за Лановецьким благочинним, настоятелем парафії  святого архістратига Михаїла митрофорним протоієреєм Миколаєм Перогом, який  відійшов у вічність на 58-му році життя після важкої хвороби, у 40-йдень його упокоєння.

Після Богослужіння владика Нестор звершив панахиду та освятив коливо.

Опісля архієрей звернувся до духовенства і мирян зі словами проповіді, в якій наголосив на важливості молитви живих за померлих, в яких ми просимо Господа про прощення їхніх гріхів.

Владика представив нового настоятеля храмів свт. Миколая Чудотворця с. Вербовець і св. арх. Михаїла с. Влащинці Лановецького району – священика Миколая Плисюка.

Вибори Лановецького благочинного відбудуться у понеділок, 26 лютого.

Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.