Відійшов у вічність Лановецький благочинний прот. Микола Періг

З глибоким сумом повідомляємо, що 16 січня 2018 року на 58-му році життя після важкої хвороби відійшов у вічність Лановецький благочинний, настоятель храмів свт. Миколая Чудотворця с. Вербовець і св. арх. Михаїла с. Влащинці Лановецького району протоієрей Микола Періг.

Від імені духовенства та вірних Тернопільської єпархії Високопреосвященнійший архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор висловлює щирі співчуття родині спочилого.

Хай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленого митрофорного протоієрея Миколи, де всі святі спочивають!

Панахида за спочилим отцем Миколою відбудеться у вівторок, 16 січня, в храмі свт. Миколая Чудотворця с. Вербовець. Початок о 19:00. Чин похорону у середу, 17 жовтня, о 9:00 у тому ж храмі звершить архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. Після богослужіння тіло спочилого буде поховане на цвинтарі у с. Смиківці Тернопільського району.

Біографічна довідка. Митрофорний протоієрей Микола Періг народився 23 лютого 1960 року в селі Олесино Козівського району Тернопільської області. Духовну освіту здобув, у 1996 році закінчивши Тернопільську духовну семінарію. 24 травня 1993 року Високопреосвященнійшим архієпископом Тернопільським і Бучацьким Василієм був рукоположений в сан диякона, а 11 грудня 1994 року – в сан священика.

У 1998 році був призначений настоятелем парафій свт. Миколая Чудотворця с. Вербовець і св. арх. Михаїла с. Влащинці Лановецького району.

2007 року з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагороджений митрою.