Всеукраїнський православний табір «Вірля» чекає на молодь України

Автор:

З благословення Святійшого Патріарха Філарета з 15 до 25 липня 2018 року за сприяння синодального управління у справах молоді Української Православної Церкви Київського Патріархату працюватиме Всеукраїнський молодіжний Православний табір «Вірля». Цього року робота табору відбуватиметься у співпраці із Національною скаутською організацією України «Пласт».

Табір розміщено в екологічно чистому куточку Тернопілля у сосновому лісі на хуторі Вірля Кременецького району. Вікова група учасників – від 14 років.

У програмі табору:

 • ранкові та вечірні молитви;
 • плавання, спортивні та інтелектуальні ігри;
 • духовні бесіди зі священиками;
 • краєзнавчі екскурсії;
 • ватри.

Список речей, які необхідні учасникам табору:

 1. каремат і спальник;
 2. тарілка, ложка і чашка;
 3. спортивний одяг, купальник закритого типу/плавки;
 4. ліхтарик, дощовик та теплий одяг на випадок негоди;
 5. одяг для богослужінь (для дівчат обов’язково довга спідниця, хустка, вишиванка із закритими плечима; для хлопців – штани і сорочка-вишиванка);
 6. кілька маленьких подаруночків для гри “Таємний друг”;
 7. засоби особистої гігієни.

ЗАБОРОНЕНІ РЕЧІ У ТАБОРІ: АЛКОГОЛЬ, ЦИГАРКИ, ГРАЛЬНІ КАРТИ.

Прохання зголошуватися завчасно, заповнивши анкету.

Таборянам, яким не виповнилось 18 років, потрібно привезти із собою заповнену та підписану батьками анкету, яку можна завантажити за посиланням: http://bit.ly/AnketaVirlya

 

Попередня реєстрація ОБОВ’ЯЗКОВА! Кількість місць обмежена!

Пожертва на проживання і харчування протягом 10 днів становить 700 грн. При попередній реєстрації обов’язковий грошовий внесок у розмірі 50 грн на картку ПриватБанку 4149 4978 7266 9017 (у рахунок пожертви).

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном +380977933911 – прот. Вадим Криворучко, голова єпархіального відділу у справах молоді.

«Вірля-2018» чекає на молодь України!