Владика Нестор привітав військовослужбовців 44-ї бригади з Днем Конституції України

26 червня 2020 року у 44-й окремій артилерійській бригаді ОК “Захід” відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України. Окрім тернопільських артилеристів та очільників міста та області, у заході взяли участь представники духовенства та громадськості.

Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор привітав військовослужбовців 44-ї бригади з Днем Конституції України.

У привітальному слові до особового складу військової частини владика Нестор наголосив на тому, що Конституція є не просто Основним законом, а й одним із символів та атрибутів держави.

“Поки ми відстоюємо нашу Незалежність, поки в нас є Конституція, поки для нас слово “Україна” є важливим, то в нас є майбутнє як народу, як держави і завдяки ми маємо надію на краще майбутнє для наших дітей та онуків”, – сказав він.

Архієрей привітав українських захисників із великим державним святом, побажав Божого благословення, заступництва і допомоги у їхній боротьбі.

“Нехай Господь вас береже, щоб усі ви завжди поверталися із зони операції Об’єднаних сил живими й здоровими і, сподіваюся, вже у скорім часі – з перемогою”, – побажав владика Нестор.

Також учасники урочистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які загинули на Донбасі, захищаючи Україну від російського агресора.  Біля стели загиблим бійцям 44-ї артбригади архієпископ Нестор та єпископ УГКЦ Теодор у співслужінні духовенства відслужили панахиду.