Представники єпархії взяли участь в урочистостях з нагоди повернення артилеристів 44-ї бригади із зони ООС

27 листопада 2019 року в Тернополі вшанували бійців 44-ї окремої артилерійської бригади ОК “Захід”, які напередодні повернулися у пункт постійної дислокації із зони проведення операції Об’єднаних сил

“Хода мужності” пройшла центральними вулицями міста. Зі словами подяки і квітами зустрічати своїх героїв прийшли сотні тернополян.

Біля стели полеглим воїнам військовослужбовці зробили зупинку, щоб вшанувати пам’ять побратимів, які поклали життя за Україну.

 

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора участь в урочистостях взяли священники єпархії секретар управління прот. Олексій Головацький, завканцелярією прот. Володимир Зубілевич, а також капелани бригади прот. Володимир Андрухів та ігумен Іоан Кусень.

Урочиста частина у ПК “Березіль” розпочалася з виносу бойового прапора, виконання державного гімну України та привітання гостей. Загиблих героїв бригади від початку формування вшанували спільною молитвою та хвилиною мовчання.

Звертаючись до українських захисників, прот. Олексій Головацький передав тернопільським артилерійцям вітання від владики Нестора, привітав увесь особовий склад 44-ї артбригади з успішним виходом із зони ООС на Донбасі. Секретар єпархії подякував воїнам за мужність, бойовий подвиг і патріотизм. Отець Олексій побажав, щоб із Божою допомогою всі українські захисники живими і здоровими повернулися додому з перемогою.

Найкращих військовослужбовців артилерійської бригади було відзначено медалями, грамотами та подяками різних рівнів.

Фото пресофіцера 44-ї артбригади Юрія Кульпи.