Владика Нестор благословив учасників звітного концерту студії “МІКСТ”

8 лютого 2020 року архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор на запрошення організаторів благословив учасників звітного концерту студії “МІКСТ” Центру творчості дітей та юнацтва м. Тернопіль.

Свято “На крилах різдвяної пісні” від зразкового театру пісні “МІКСТ” відбулося у холі ТРЦ “Подоляни”.

Владика Нестор побажав юним артистам та їхнім керівникам – заслуженим діячам естрадного мистецтва України Лесі та Борису Бурміцьким – творчого і духовного зростання, успіхів на мистецькій ниві та Господнього благословення у всіх добрих починаннях.

Окрім вихованців зразкового театру пісні, в концерті взяла участь зразкова хорова студія духовної пісні “Фантазія” (керівник Тетяна Дмитрук-Тимченко).

Нагадаємо, що 26 січня 2020 року у концерт-холі ТРЦ “Подоляни” відбувся традиційний “Параді вертепів”, співорганізатором якого є управління Тернопільської єпархії. Участь у заході взяли 19 колективів, які представляли парафії Православної Церкви України з різних куточків Тернопілля, а також вертепи навчальних закладів міста та області. До журі конкурсу увійшли керуючий єпархією архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, генеральний директор ТРЦ “Подоляни” Михайло Ібрагімов та керівник зразкового театру пісні МІКСТ ЦТДЮ м. Тернопіль Леся Бурміцька.