У Світлий понеділок владика Нестор молився у Рівному з нагоди храмового свята кафедрального собору

Автор:

9 квітня 2018 року, у Світлий понеділок, на запрошення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, взяв участь в урочистостях з нагоди храмового празника Свято-Воскресенської громади м. Рівне.

У Свято-Воскресенському кафедральному соборі була відслужена Божественна літургія, яку очолили архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл та архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор у співслужінні зі соборним духовенством.

Прес-служба Рівненської єпархії повідомляє, що за святковим богослужінням молилися Рівненський міський голова Володимир Хомко та декан Римо-Католицької Церкви отець Владислав Чайка.

Під час літургії були піднесенні додаткові прохання за мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

По завершенні літургії архіпастир подякував прибулим архієреям та духовенству за спільну молитву і привітав кліриків собору та парафіян з храмовим святом. 

Потім відбувся хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою.

Завершилось святкове богослужіння уставним многоліттям.