У Старому Вишнівці архієрей вшанував ікону Божої Матері “Молокоживителька”

25 січня 2020 року, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять мц. Тетяни і з нею в Римі замучених, а також ікону Божої Матері  “Молокоживителька” (“Годувальниця”), архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відвідав Вишнівецьке благочиння.

На запрошення Вишнівецького благочинного, настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці с. Старий Вишнівець Збаразького району прот. Святослава Швеця архієрей звершив Божественну літургію.

Його Високопреосвященству, окрім настоятеля, співслужили священники Тернопільської і Рівненської єпархій.

Богослужіння супроводжував народний аматорський камерний хор ім. Ю. Словацького Кременецького районного будинку культури.

Після Богослужіння архієрей прочитав акафіст до ікони Божої Матері “Молокоживителька”, після чого духовенство проспівало величання до Пресвятої Богородиці.

У повчальному слові архіпастир закликав усіх возносити молитви до Пресвятої Богородиці за Її молитовний покров над нашими воїнами захисниками, які бережуть нас від російського агресора.

Ікона Божої Матері “Годувальниця”не була поширена в українських церквах, хоча і була дуже популярна як домашня. Перед цим образом моляться в основному про здоров’я і благополучне вигодовування немовлят, а також при безплідді.

У храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Старому Вишнівці ікона перебуває понад двісті років. З промислу Божого вона оновилася і творить чудеса, зцілюючи віруючих.