Тернопільська єпархія і «Пласт» домовилися про співпрацю

У суботу, 23 грудня, тернопільські пластуни завітали в управління єпархії, аби за багаторічною традицією передати Вифлеємський вогонь миру.

Члени Національної скаутської організації України п’ятнадцятий рік поспіль передають Вифлеємський вогонь українській громаді, церквам, дитячим притулкам, лікарням, щоб ті, хто перебуває далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки. Для багатьох цей вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Він зберігається в церкві до Водохреща — 19 січня.

Делегацію «Пласту» очолив голова окружної ради Сергій Юзик. Скаутську організацію, окрім юних пластунів, представляли голова старшин Тернопільської окружної організації Назар Яворський і пластун сеньйор прихильник Степан Хміль.

Після церемонії передачі Вифлеємського вогню відбулася розмова з питань співпраці єпархії та місцевої організації «Пласту». Крім керуючого єпархією архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора у спілкуванні з пластунами взяли участь голова молодіжного відділу єпархії прот. Вадим Криворучко, Кременецький благочинний прот. Володимир Буграк, Шумський благочинний прот. Микола Бабій, прот. Михаїл Бугай, прот. Олег Крупський, прот. Олександр Базиляк.

Результатом зустрічі стала домовленість про проведення в Тернополі вишколу для священиків-виховників, котрі працюють з дітьми і молоддю на парафіях і у Всеукраїнському молодіжному таборі «Вірля». У подальших планах — спільне таборування, проведення заходів виховного і національно-патріотичного спрямування, що дасть змогу вийти на новий рівень роботи з молоддю.