Священники єпархії вшанували пам’ять полеглих за Україну співробітників СБУ

24 листопада 2019 року в Тернополі вшанували пам’ять загиблих співробітників СБУ, серед яких і наш земляк, командир групи Центру спецоперацій “Альфа”, полковник Руслан Муляр. У травні 2018 року він загинув, виконуючи бойове завдання на Луганщині.

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора у заході в Тернопільській обласній філармонії взяли участь секретар єпархії прот. Олексій Головацький та прот. Сергій Росіцький.

Віддати шану Герою прибули також представники органів державної влади і місцевого самоврядування, колеги і друзі Руслана, військовослужбовці. Підтримати родину Мулярів прийшли дружини двох загиблих співробітників СБУ Андрія Долгова та Юрія Журавльова.

Співробітники та курсанти Національної академії Служби безпеки України презентували виставку картин “Невидима варта”, відеопроєкт “Пам’ятаємо” та виставу-реквієм “Війна без строку…”.

На Микулинецькому кладовищі капелани прот. В’ячеслав Кізілов, прот. Володимир Андрухів, прот. Юрій Матвіїшин і прот. Василь Блаватний освятили пам’ятник полковнику СБУ Руслану Муляру.

На місце поховання Героя прийшли близько двохсот людей – його родина, шкільні та студентські друзі, керівник УСБУ в Тернопільській області Юрій Борейчук, колеги та бойові побратими із інших регіонів, представники місцевої влади.

Окрім квітів та лампадок, біля пам’ятника Герою поклали шеврон підрозділу ЦСО “А” на знак того, що Руслан Муляр назавжди залишиться одним із них.

Фото пресцентру УСБУ в Тернопільській області та Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України.