Архієпископ Нестор звершив Чин похорону загиблого на Донбасі полковника СБУ Руслана Муляра

Автор:

29 травня 2018 року у Тернополі попрощалися з полковником Служби безпеки України Русланом Муляром, який загинув під час бойового завдання на Луганщині.

Чин похорону загиблого на Донбасі Героя звершив архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор у співслужінні духовенства інших конфесій. Напередодні за Русланом Муляром було відслужено панахиду.

Провести Героя в останню путь прийшли керівники СБУ на чолі з головою служби Василем Грицаком, рідні, друзі, бойові побратими, представники міської та обласної влади, мешканці Тернополя.

 

«Наші серця дуже бажають миру. І Руслан цього хотів. Він за це віддав життя», – сказав у повчальному слові архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. Архієрей закликав завжди пам’ятати і молитись за упокій загиблого Героя.

Після заупокійного богослужіння у Домі скорботи присутні колоною вирушили на Микулинецьке кладовище, де поховали загиблого на Донбасі бійця.

 

Полковник Руслан Станіславович Муляр народився 24 січня 1975 року в Тернополі. Службу в органах Служби безпеки України розпочав у березні 2001 року. У жовтні 2014 року був призначений командиром групи відділу ЦСО «А». Військове звання полковник присвоєне у травні 2018 року.

Одружений, разом із дружиною Ольгою Богданівною виховували трьох дітей: дочку Наталію, 1995 р. н., синів Олександра та Станіслава, 2007 р. н.

З листопада 2014 року полковник Муляр Руслан Станіславович неодноразово відряджався в район проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, де проявляв зразкове виконання військової присяги.

Загинув 26 травня 2018 року при виконанні військового обов’язку.

Вночі 28 травня у Тернополі сотні людей зібралися на Збаразькому КП при в’їзді у місто зустріти тіло загиблого. Провести його в останню дорогу зібралися понад тисяча тернополян. 29 травня у місті оголосили Днем жалоби.

Фото прес-служб єпархії та Тернопільської ОДА.