Молитва за перемогу над агресором об’єднала християн усього Тернопілля (відео, фото)

Автор:

Віруючі різних конфесій об’єдналися у спільній молитві за мир в Україні. У неділю, 2 квітня, на Тернопіллі, як і по всій Україні, на заклик Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій християни вознесли до Господа молитви за те, щоб захистив наших бійців на передовій, щоб чужинці, котрі прийшли з війною на нашу землю, полишили її, а біженці та вимушені переселенці, які полишили рідні оселі, рятуючи своє життя, повернулися додому.

У Бучачі спільна молитва за перемогу України над агресором та встановлення справедливого миру відбулася на чортківському роздоріжжі біля фігури Ісуса Христа. Участь у ній взяли священнослужителі практично усіх конфесій, парафіяни, громадські та політичні організації, працівники державних органів виконавчої влади та самоврядування району. Очолив молитву Бучацький благочинний прот. Андрій Шкварок.
 
 Молитва за мир у Кременці відбулася біля пам’ятника борцям за волю України.
 

За мир в Україні та визволення її від нашестя чужинців того дня духовенство і миряни молилися і в Заліщиках.

заліщики

У Підгайцях священики різних християнських конфесій і миряни зібралися на центральній площі міста. Молитву за мир і перемогу очолив Підгаєцький благочинний прот. Петро Федів.

У Шумську спільна молитва за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру відбулася на площі Героїв Майдану за участю духовенства різних конфесій, громадськості, керівництва району та міста. Очолив молитву Шумський благочинний прот. Микола Бабій.

Підволочиське і Скалатське благочиння УПЦ Київського Патріархату разом римо-католицькими громадами Пїдволочиського району у неділю, 2 квітня, за благословіння Боже на перемогу у війні над московським окупантом молилися на Святій горі, що в с. Полупанівка.