У Тернополі на Майдані спільно помолилися за перемогу над агресором (Відео, фото)

Автор:

11У неділю, 2 квітня, на Театральному майдані Тернополя відбулася спільна молитва за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру, яку очолив архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор. Його Високопреосвященству співслужили єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, представники духовенства Української Автокефальної Православної, Української Греко-Католицької, Римо-Католицької Церков, Об’єднання християн віри Євангельської та Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських християн-баптистів.

На заклик Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій християни різних конфесій спільно вознесли до Господа молитви за те, що захистив наших відважних бійців на передовій, пришвидшив перемогу над агресором, щоб справедливий мир запанував на Українській землі.

Спільно молилися за мир і перемогу над агресором також у кожному районному центрі.

Разом з віруючими різних християнських конфесій на Театральному майдані молилися голова облдержадміністрації Степан Барна і міський голова Тернополя Сергій Надал.

Спільні молитви за відновлення справедливого миру в Україні та перемогу над агресором відбулися в усіх населених пунктах України та місцях українського поселення.

Наступний день, понеділок, 3 квітня, віруючих закликають провести в особистому пості.

Віримо, що Господь почує наші прохання та молитви і наблизить час, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її, українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, єдність і мир в нашій країні відновляться.