Протоієрей Володимир Андрухів отримав відзнаку “Людина року-2020″

21 лютого 2021 року в Збаразькому замку відбулася ювілейна – двадцята – урочиста церемонія нагородження лауреатів конкурсу “Людина року -2020” на Тернопіллі.
Серед цьогорічних лауреатів – клірик Тернопільської єпархії, капелан окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола протоієрей Володимир Андрухів. У церемонії нагородження взяв участь архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, який є лауреатом конкурсу 2019 року.
 
Конкурс заснований у 2001 році спортивно-мистецьким та духовним центром “Моя Україна” та редакцією всеукраїнської незалежної громадсько-політичної газети “Вільне життя”.
 
Цьогорічними лауреатами стали:
  • АНДРУХІВ Володимир Михайлович – протоієрей, військовий капелан окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола;
  • ГРАДОВИЙ Василь Степанович – директор ПАП «Дзвін», с. Звиняч Чортківського району, громадський діяч, меценат;
  • ДМИТРІВ Тетяна Михайлівна – старша медсестра відділення анестезіології та інтенсивної терапії Монастириської районної лікарні;
  • КАДУБЕЦЬ Оксана Ярославівна – завідувачка інфекційного відділення КП «Тернопільська міська комунальна лікарні швидкої допомоги»;
  • КИЧУК Ганна Марківна – бібліотекар, педагог, краєзнавець із Нового Села Підволочиського району;
  • КОВАЛЬЧУК Віталій Володимирович – директор підприємства «Молокія», що в Тернополі, меценат;
  • ЛИСАК Дмитро Степанович – митрофорний протоієрей, настоятель церкви Воздвиження Чесного Хреста (Надставної), зачинатель автокефального руху на Тернопіллі;
  • ЛИТВИНЮК Галина Іванівна – директор Тернопільського комунального центру науково-освітніх інновацій та моніторингу;
  • ЛІНЧЕВСЬКА Софія Богданівна – відповідальний секретар газети «Вільне життя плюс».

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора отець Володимир від початку бойових дій на Сході здійснює духовну опіку захисників Батьківщини. Саме стараннями капелана українські бійці, зокрема військовослужбовці 44-ї Тернопільської артилерійської бригади, мають змогу брати участь у Богослужіннях, святих таїнствах Сповіді та Причастя.

Від імені духовенства та вірних Тернопільської єпархії вітаємо протоієрея Володимира Андрухіва з високою відзнакою його душпастирської праці.

Нагадаємо, що 2017 року на конкурсі було вперше відзначено представників духовенства. “Людиною року-2017” став настоятель парафій у Лішні і Куликові на Кременеччині, капелан і волонтер протоієрей Андрій Любунь.

За підсумками 2018-го “Людиною року” став настоятель храмів Успіння Пресвятої Богородиці в Шушківцях та Святого архістратига Михаїла в Білозірці Лановецького району протоієрей Олексій Філюк.