Будівництво головного собору єпархії триває

Автор:

Триває будівництво кафедрального собору святих рівноапостольних Костинтина і Єлени – головної святині Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату.

16 червня завершено роботи з монтування опалубки для заливки бетонної основи фундаменту майбутньої святині, повідомляє tersobor.org.ua.

На сайті опубліковано світлини, на яких вже можна побачити контури храму.

Як ми повідомляли, 6 квітня 2017 року, у переддень свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, звершив молебень на початок будівництва кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени.

Нагадаємо, закладення першого каменю під будівництво кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени звершив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет 30 жовтня 2016 року. Святійший Владика висловив сподівання, що за допомогою парафіян храму, влади, меценатів, благодійників за кілька років на цьому місці постане величний собор і закликав усіх молитися і робити все для того, щоб Господь допоміг побудувати головний храм Тернопільської єпархії, щоб тут звершувалися богослужіння, люди отримували духовну їжу і щоб Церква вела нас до вічного блаженного життя.