Архієрейське богослужіння у п’яту неділю Великого посту

Автор:

DSC_10502 квітня 2017 року, у 5-ту неділю Великого посту, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять прп. Марії Єгипетської, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, звершив Божественну літургію свят. Василія Великого у кафедральному соборі святих рівноапостольних Костянтина і Єлени м. Тернополя.

Разом із Його Високопреосвященством на богослужінні молилися клірики собору – завідувач єпархіальної канцелярії свящ. Володимир Зубілевич, свящ. Петро Мельничук, голова фінансово-господарського відділу Тернопільської єпархії протодиякон Юрій Коханський та диякон Андрій Вовк.

Напередодні, в суботу ввечері, архієпископ Нестор молився на Всенічному бдінні в цьому ж храмі.

По завершенні Божественної літургії владика виголосив повчальне слово на тему недільного євангельського читання, наголосивши на тому, що житіє преподобної Марії Єгипетської є живим свідченням того, що люблячий Бог готовий простити кожній людині навіть найтяжчий і найбільший гріх, якщо вона принесе щире й сердечне покаяння.

Наприкінці богослужіння архієрей закликав усіх прийти на Театральний майдан Тернополя, щоб спільно помолитися за справедливий мир і перемогу над агресором.