Богослужіння в кафедральному соборі в м’ясопусну поминальну суботу

Автор:

DSC_046618 лютого 2017 року, в м’ясопусну поминальну суботу, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор очолив відправу Божественної літургії в кафедральному соборі свв. Костянтина та Єлени м. Тернополя.

Разом із Його Високопреосвященством молилися клірики собору ключар прот. Євген Заплетнюк, завідувач єпархіальної канцелярії свящ. Володимир Зубілевич, свящ. Петро Мельничук та голова фінансово-господарського відділу Тернопільської єпархії протодиякон Юрій Коханський.

В м’ясопусну поминальну суботу Церква особливо молиться за всіх, хто відійшов у вічність. Тож після Божественної літургії Високопреосвященнійший владика у співслужінні духовенства звершив Велику панахиду за спокій усіх від віку спочилих православних християн.

Наприкінці архієпископ Нестор звернувся до парафіян храму з повчальною проповіддю. В ній владика наголосив на тому, що приношення у поминальні дні є продовженням і підтвердженням нашої молитви, яку ми звершуємо у храмі – домі Божому, вшановуючи пам’ять усіх померлих, які відійшли до Господа за весь час, відколи існує світ.

“Нехай Всемилосердний Господь упокоїть наших спочилих родичів, дасть їм Царство Небесне, а нас веде дорогою спасіння, щоб і ми сподобилися Царства Небесного”, – завершив проповідь владика.