Архієрейське Богослужіння у храмі Іоана Богослова в Тернополі

6 жовтня 2019 року, у 16-ту неділю після П’ятидесятниці, і, зачаття чесного славного пророка Предтечі і Хрестителя Іоана, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, відвідав парафію святого апостола і євангеліста Іоана Богослова в Тернополі.

На запрошення настоятеля протоієрея Віталія Стефури архієрей звершив Божественну літургію у каплиці поруч із споруджуваним храмом.

Його Високопреосвященству, окрім настоятеля, співслужили секретар єпархії протоієрей Олексій Головацький, Тернопільський благочинний протоієрей Борис Солтис, запрошене духовенство.

Під час богослужіння архієпископ Нестор вручив чергову богослужбову нагороду настоятелеві храму протоієреєві Віталію Стефурі – право носіння палиці.

Під час святкового богослужіння багато парафіян причастилися Святих Тіла і Крові Господніх.

По завершенні Літургії духовенство і миряни вийшли на хресний хід довкола храму.

На завершення Високопреосвященнійший владика звернувся до усіх присутніх з архіпастирським словом, привітав настоятеля і парафіян з храмовим святом та закликав на всіх Боже благословення.

Нагадаємо, що архієпископ Нестор освятив і заклав наріжний камінь під будівництво храму на честь святого апостола і євангеліста Іоана Богослова в Тернополі 2 червня 2019 року.