Зареєстровано статут Тернопільської єпархії Православної Церкви України

Автор:

Міністерство культури зареєструвало статут Тернопільської єпархії Православної Церкви України.

Про це йдеться в повідомленні про проведення реєстрації статуту релігійної організації за підписом директора Департаменту у справах релігій та національностей Андрія Юраша.

“Відповідно до частини дев’ятнадцятої статті статті 14 Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” повідомляємо, що наказом Міністерства культури України №271 від 03 квітня 2019 року зареєстровано Статут “Управління Тернопільської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)”, що є новою редакцією статуту релігійної організації “Управління Тернопільської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату”, – написано в документі.

Статут управління Тернопільської єпархії Православної Церкви України прийнято рішенням єпархіальних зборів 13 лютого 2019 року. Митрополит Київський і всієї України Епіфаній затвердив документ, після чого Міністерство культури видало наказ про реєстрацію статуту.

Реєстрація Статуту єпархіального управління прискорить процес реєстрації релігійних організацій Православної Церкви України в області.