Вийшов друком церковний календар на 2022 рік

Автор:

Вийшов друком православний церковний календар на 2022 рік. Його підготували Тернопільська єпархія Православної Церкви України та видавництво “Історичні місця рідного краю”.

Календар, який уже багато років виходить у серії “Свята земля українська”, як і торішній, присвячено українському праведникові XX століття преподобному Амфілохію Почаївському. Адже на 2022-й припадає одразу дві ювілейні дати: 20-річчя канонізації преподобного та 10-річчя заснування Свято-Амфілохіївського монастиря у Малій Іловиці на Шумщині.

Православний церковний календар-2022 вийшов у форматі А5. Окрім власне перекидного календаря, де вказано дні свят та постів, видання містить фото і короткі історичні дані про 12 святих місць Тернопілля.

Зокрема – храми Успіння Пресвятої Богородиці в Ратищах Зборівського та Угрині Чортківського благочинь, Святої Трійці на Божій горі в с. Великі Бережці Кременецького, на Даниловій горі біля с. Стіжок Шумського, на Святій горі в с. Полупанівці Підволочиського благочинь.

У календарі також є фоторозповіді про три монастирі єпархії: Свято-Юріївський на хуторі Вірля на Кременеччині, Свято-Вознесенський у с. Монастирок на Борщівщині та Свято-Амфілохіївський у с. Мала Іловиця на Шумщині.

Окрім цього, у виданні є інформація про каплицю Святого Миколая на Кам’яній горі в с. Завалів Підгаєцького благочиння, Богданову каплицю в с. Підлісці Кременецького благочиння, каплицю і джерело Пресвятої Богородиці в с. Зозулинці Заліщицького благочиння, джерело Святої праведної Анни в с. Лішня Кременецького благочиння.

Придбати календарі можна у церковній лавці в єпархіальному управлінні, яке розташоване у Тернополі на вул. Князя Острозького, 19, а також на парафіях Тернопільської єпархії.