Архієпископ Нестор як представник Православної Церкви України прийняв Вифлеємський Вогонь миру від пластунів

15 грудня 2019 року архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор як представник Православної Церкви України прийняв Вифлеємський Вогонь миру від пластунів.

Традиційна передріздвяна передача Вифлеємського Вогню миру відбулася у Михайлівському Золотоверхому соборі в Києві. У церемонії також брали участь єпископ Одеський і Балтський Павло і братія Свято-Михайлівського чоловічого монастиря.

За даними Київського Пласту, до акції долучилися та прийняли Вогонь понад 300 осіб.

“Цей Вогонь є не лише символом миру, він також запалює наші серця і любов до України…” – сказав владика Нестор.

“Цей Вогонь нагадує нам про важливість загальнолюдських християнських цінностей. Отримуючи і передаючи цей вогонь, пам’ятайте про те, що це світло є символом тепла, миру та злагоди, а також любові до людей і до світу”, – додав заступник станичного Анатолій Костенко.

Уже 21-й рік українські пластуни розповсюджують Вифлеємський Вогонь як символ миру, єдності та любові громадам міст, лікарням, школам, дитячим будинкам. П’ятий рік Вогонь передають у зону бойових дій на сході України – у прифронтові міста, військові госпіталі, на блокпости, у бліндажі та окопи, в яких боронять мир українські воїни. 

Вифлеємський вогонь миру щороку запалюють на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, далі австрійські скаути транспортують його літаком до Австрії, а звідти українські пластуни передають його до Києва.

Фото зі сторінки Київського Пласту у фейсбуці.