Владика Нестор звершив чин похорону бійця АТО

Автор:

5 квітня 2018 року Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, звершив заупокійну Божественну літургію в храмі Покрови Пресвятої Богородиці міста Ланівці.

У співслужінні соборного духовенства владика звершив чин похорону військовослужбовця 44-ї артилерійської бригади Збройних Сил України Сергія Бібка.

Попрощатися із бійцем, який віддав своє життя за волю України, провести його в останню путь прийшли його родичі, друзі, побратими та жителі міста.

Звертаючись до присутніх у храмі, архієпископ Нестор зауважив: пропри те, що ми вже звикли до новин про обстріли і повідомлень про загиблих воїнів, кожна втрата рідної чи близької людини нагадує нам, що війна триває, що агресор намагається захопити нашу державу, загарбати нашу землю, знищити наш народ.

“І це йому вдалося б, якби не люди, котрі не кричать про свій патріотизм у глибокому тилу, а пішли добровольцями на Схід, на фронт захищати Українську державу. Пішли тоді, коли особливо важко, коли здавалося, що Україна повністю беззахисна. Але це не так, поки над Україною є благословення Боже і є справжні воїни-захисники, яких Господь благословляє боронити свою Вітчизну”, – сказав владика.

Після поминальної служби Сергія Бібка поховали на місцевому кладовищі.
 
59-річний ланівчанин Сергій Бібко, котрий з 2016 року служив у Збройних силах України за контрактом і виконував військовий обов’язок у складі військової частини 44-ї артилерійської бригади Збройних Сил України в районі Попасної, 3 квітня помер у зоні проведення АТО. Попередня причина смерті – інсульт.
 
Духовенство та всі вірні Тернопільської єпархії висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного.