Владика Нестор звершив Богослужіння у храмі Всіх Святих м. Скалата

Автор:

dsc_001611 грудня, у неділю 25-ту по П’ятидесятниці, на запрошення настоятеля храму, Скалатського благочинного прот. Віктора Борисюка Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький прибув у м. Скалат Підволочиського району. У храмі Всіх Святих у співслужінні запрошеного духовенства владика звершив Богослужіння.

Під час Божественної літургії Високопреосвященнійший Нестор звершив хіротонію, рукоположивши диякона Богдана Борисюка на священика.

Наприкінці Богослужіння владика Нестор виголосив проповідь, в якій, посилаючись на недільне євангельське читання, наголосив на тому, що до недільних і святкових днів треба ставитися як до днів, які ми повинні присвячувати Богові, а не ділити їх за принципом, можна цього дня святкувати чи не можна.

Архієпископ наголосив, що ми не маємо чекати, коли хтось попросить нас про допомогу – ми самі маємо знати, що людям потрібно допомагати, як Христос допоміг жінці без її прохання.

«А в сьогоднішній день ми повинні не забувати допомагати нашим військовим, бо вони нас захищають від агресора і віддають свої життя, щоб ми жили. Наші воїни дають живий і справжні приклад любові до ближніх – всіх нас, і ми повинні бути їм завжди за це вдячними і допомагати, наскільки це в наших силах», – зазначив владика Нестор.

Цікаво, що рукоположення Богдана Борисюка на священика стало продовженням родинної династії. Як розповів прот. Віктор Борисюк, це сталося рівно через 29 років після того, як у м. Кропивницькому був рукоположений на священика сам о. Віктор. А 1958 року в Луцьку був рукоположений батько о. Віктора і дід о. Богдана о. Іван Борисюк.

dsc_0001dsc_0002dsc_0005dsc_0008dsc_0009dsc_0010dsc_0016dsc_0027dsc_0034dsc_0036