У день пам’яті собору Всіх святих землі Волинської архієпископ Нестор співслужив митрополиту Луцькому і Волинському Михаїлу

23 жовтня 2019 року, в день пам’яті собору Всіх святих землі Волинської, у Волинській православній богословській академії відбулися святкові заходи з нагоди Актового дня.

На запрошення ректора академії прот. Володимира Вакіна участь в урочистостях взяв архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор. Його Високопреосвященство супроводжував завідувач єпархіальної канцелярії прот. Володимир Зубілевич.

На запрошення митрополита Луцького і Волинського Михаїла архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор взяв участь у Божественній літургії в кафедральному соборі Святої Трійці м. Луцька. Митрополиту Михаїлу також співслужили архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк та численне духовенство.

Після літургії було звершено подячний молебень та урочисту посвяту першокурсників, після чого свято продовжилося в актовому залі Волинської православної богословської академії.