Владика Нестор взяв участь у заходах до 25-річчя філософсько-теологічного факультету ЧНУ

Автор:

5 березня 2019 року архієпископ Тернопільський і Кременецький взяв участь в урочистих заходах з нагоди 25-річчя відновлення філософсько-теологічного факультету Чернівецького Національного університету ім. Ю. Федьковича. Керуючого єпархією супроводжував свящ. Володимир Зубілевич.

Урочистості розпочалися Божественною літургією в університетському храмі Трьох Святителів, яку очолив Архієпископ Тернопільський та Кременецький Нестор у співслужінні архієпископа Чернівецького і Хотинського Германа, єпископа Коломийського і Косівського Юліана, єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана, єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, єпископа Боярського Геронтія, викладачів, студентів та випускників факультету.

Також за богослужінням молився Митрополит Чернівецький і Буковинський Данило.

Після відпусту архієпископ Нестор звернувся до присутніх з повчальним словом і привітав керівництво, викладачів та студентів факультету з ювілеєм.

У свою чергу прот. Миколай Лагодич привітав Високопреосвященнійшого Нестора, архієпископа Тернопільського та Кременецького, з 13-ю річницею рукоположення в сан єпископа.

Опісля урочистості продовжились у Мармуровому залі університету.