Владика Нестор вручив орден відомій тернопільській журналістці

Автор:

За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної церкви і з нагоди 70-річчя Святійший Патріарх Філарет орденом святого Юрія Переможця нагородив журналістку газети “Вільне життя плюс”, публіциста, літераторку, заслуженого журналіста України Галину Садовську. Високу нагороду ювілярці вручив Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький. Супроводжував архієрея економ єпархії протоієрей Руслан Притула.

Вітаючи Галину Дмитрівну, владика Нестор наголосив на тому, що про талант і багаторічну працю ювілярки в царині відродження духовності, утвердження духовних та моральних цінностей у суспільстві знають не тільки в Тернополі, а й далеко за його межами.

“Святійший Патріарх нагородив Галину Дмитрівну орденом святого Юрія Переможця, який відомий як непримиренний борець зі злом, неправдою і несправедливістю. Нехай цей святий буде добрим прикладом в праці щодо духовного просвічення народу і оздоровлення нашого суспільства”, – сказав архієрей.

Окрім журналістської діяльності (тільки у “Вільному житті” Садовська працює вже 46-й рік), Галина Дмитрівна відома активної громадянською позицією. Вона член правління міського осередку Всеукраїнської організації “Просвіта” імені Т. Г. Шевченка, заступник голови оргкомітету конкурсу “Людина року” (м. Тернопіль), авторка чотирьох і співавторка трьох книжок.

Галина Садовська удостоєна  чисельних професійних відзнак і нагород, нагороджена медалями до 2000-ліття Різдва Христового, орденами святої Великомучениці Варвари (2008) і княгині Ольги 3-го ступеня (2009), є лауреатом конкурсу “Галицький лицар” у номінації “Політичний діяч року” (2004).