Владика Нестор відслужив літію за наймолодшим Героєм Небесної Сотні

Автор:

DSC_09502 червня студенти і викладачі Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу вшанували пам’ять Назарія Войтовича студента цього навчального закладу, наймолодшого Героя Небесної Сотні. Цього дня, у день народження Героя, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відслужив заупокійну літію за душу трагічно загиблого хлопця. Його Високопреосвященству співслужив секретар єпархії прот. Олексій Головацький.

17-річний Назарій Войтович загинув під час сутичок 18 лютого у Києві. На Майдані пробув усього кілька годин. Загинув від кулі снайпера.

Студенти коледжу підготували музичні, віршовані композиції, щоб з допомогою мистецтва висловити свій жаль та біль з приводу втрати товариша.
 
Директор коледжу Василь Миколайович подякував усім присутнім, що прийшли пом’янути Назарія біля барельєфу, що встановлений для увіковічення його пам’яті, щоб він був присутній серед студентського, викладацького колективу навчального закладу, щоб усі прийдешні покоління бачили, на кого треба рівнятися і як треба любити Україну.