Владика Нестор співслужив Патріархові в Києві

Автор:

content_dsc_0381У неділю, 28 травня 2017 року, братія Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря міста Києва святкувала чергову річницю відновлення обителі. В урочинах взяв участь архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.

З нагоди свята у Михайлівському соборі у суботу ввечері було відслужене Всенічне бдіння, а у сам день свята –  Божественна літургія.

Урочисті богослужіння очолив священноархімандрит обителі Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Його Святості співслужили митрополит Переяслав-Хмельницький та Білоцерківський Епіфаній, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, намісник монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, єпископ Васильківський Лаврентій, єпископ Іоан (Швець), братія монастиря та численне запрошене духовенство.

Чимала кількість молільників, які прийшли цього дня розділити радість свята, приступили до Сповіді та Причастя.

Богослужіння завершилося святковим хресним ходом та уставним многоліттям Патріарху, собору духовенства, парафіянам монастиря та всьому українському народу.

За матеріалами Церква.інфо.