Владика Нестор привітав 44-ту артбригаду з шостою річницею створення

9 вересня 2020 року тернопільські армійці відзначили 6-ту річницю з дня створення військової частини. На стройовому плацу 44-ї окремої артилерійської бригади у Тернополі відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню створення військової частини А3215. Участь в урочинах взяв архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор.


Особовий склад привітали т.в.о. начальника ракетних військ і артилерії оперативного командуванні «Захід» полковник Роман Пожарний та т.в.о. командира частини підполковник Ігор Ларін, гості та запрошені, повідомляє пресслужба 44-ї артбригади.

Під час урочистостей за сумлінну службу, патріотизм та професіоналізм військовослужбовцям вручили цінні подарунки, грамоти, медалі та відзнаки.

Біля Стели пам’яті вшанували хвилиною мовчання загиблих у російсько-українській війні побратимів, а архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор звершив заупокійне богослужіння.

Підрозділи 44-ї окремої артилерійської бригади брали учать у боях поблизу населених пунктів Червоний Партизан, Озерянівка, Нелипівка, Артемове, Новгородське, Дзержинськ, Зайцево, Вуглегірськ, Логвінове, Горлівка та інших важливих ділянках у зоні проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Донбасі. Українська артилерія довела високий рівень ефективності під час захисту напрямків Донецького аеропорту та Дебальцевської операції.