Владика Нестор помолився у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Тернополі

Автор:

dsc_015925 грудня, у неділю 27-му після П’ятидесятниці, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, звершив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Тернополі.

За богослужінням разом із владикою Нестором молилися настоятель храму прот. Олексій Головацький та свящ. Володимир Гільтай.

Після заамвонної молитви було звершено уставний молебень, наприкінці якого архієпископ Нестор виголосив молитву в дні неспокою та нашестя ворогів на державу і Вітчизну нашу.

Опісля владика Нестор звернувся до богомольців з повчальною проповіддю на тему недільного євангельського читання.

«У сьогоднішній притчі Господь говорить, що багато покликаних, та мало обраних. Ці слова стосуються кожного із нас. Багато людей називають себе християнами, а живуть так, наче Бога для них не існує, піклуючись про матеріальні блага й забуваючи про цінності духовні. Господь кличе всіх до Царства Свого, але достойними увійти в нього будуть тільки ті, хто по-справжньому відгукнеться на Господній заклик», – сказав владика.

Архієпископ Нестор наголосив, що Царство Небесне відкрите для всіх, але не всі йдуть до нього. Шлях, яким іде переважна більшість людей, любителів тимчасового, веде до вічної загибелі. Адже надмірна прив’язаність до земних насолод, багатства і задоволення робить людину байдужою до всього, окрім неї самої.

«Обрані Господом – це ті, які твердо дотримуються євангельського вчення, слухають слово Боже і виконують його, вірують і живуть по-християнськи», – підсумував владика.

Архієпископ Нестор також розповів присутнім про Святого Спиридона Триміфунтського, чудотворця, пам’ять якого Православна Церква вшановує 25 грудня.

Після богослужіння архієрей та священики заспівали величання до Святого Спиридона Триміфунтського та разом із парафіянами приклались до ікони святого.

dsc_0158

dsc_0164

dsc_0166

dsc_0168

dsc_0179

dsc_0184