Владика Нестор освятив приміщення новоствореного почесного консульства Угорщини в Тернополі

Автор:

6 лютого 2019 року в Тернополі відкрили почесне консульство Угорщини. На урочистостях з цієї нагоди були присутні посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто, представники посольства Угорщини в Україні, МЗС України, голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, міський голова Тернополя Сергій Надал, представники духовенства.

Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор у співслужінні з представниками духовенства інших конфесій звершив чин освячення приміщення почесного консульства і благословив його працівників на успішну роботу. Керуючого єпархії супроводжував завідувач канцелярії свящ. Володимир Зубілевич.

Владика Нестор привітав присутніх з радісною подією привітав присутніх з радісною подією і висловив упевненість, що почесне консульство Угорщини буде служити поглибленню зв’язків між нашими країнами.

“Де є співпраця і спілкування, там є любов, а саме на любові базується наша віра в Господа. Тож нехай ця співпраця буде свідченням великого християнського коріння і християнської любові між нашими народами, щоб Україна й Угорщина, працюючи для блага наших двох народів, були державами-сестрами”, – сказав архіпастир і закликав на присутніх Господнє благословення.

Варто додати, що почесне консульство Угорщини в Тернополі діятиме в одному з корпусів ТРЦ “Подоляни” на вулиці Текстильній 28. Почесним консулом Угорщини в Тернополі та області стала президент Благодійного фонду “Подоляни” Тетяна Чубак.

Почесне консульство Угорщини стало другою дипломатичною установою в нашій області. За даними управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА, на Тернопіллі проживає близько 60 осіб угорців, вони є громадянами України.

Фото прес-служб ОДА та міської ради.