Владика Нестор освятив приміщення ННІ морфології Тернопільського медуніверситету

Автор:
IMG_7582За доброю багаторічною традицією керуючий Тернопільською єпархією УПЦ Київського патріархату архієпископ Нестор на запрошення завідувача кафедри анатомії людини проф. Іллі Євгеновича Герасимюка освятив Йорданською водою кабінети та навчальні кімнати ННІ морфології ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського.

Високопреосвященнійший Нестор у співслужінні із завідувачем канцелярії єпархії свящ. Володимиром Зубілевичем та свящ. Олегом Гахом здійснив водосвятний молебень.
 
Після водосвятного молебню владика Нестор звернувся до присутніх зі словами повчання, в яких наголосив на тому, що що лікар має справу з життям і смертю, і йому особливо потрібна допомога Божа. Справжній лікар має зцілювати не лише тіло, а й душу, адже першопричиною усіх тілесних недуг є гріх. Тому тісна співпраця Церкви і медицини є першим кроком на шляху до одужання як тілесного, так і духовного, наголосив владика.
 
По завершенні проповіді архієпископ Нестор під спів тропарів окропив освяченою водою кабінети викладачів та навчальні кімнати кафедри анатомії людини та інших кафедр навчально-наукового інституту морфології. Серед студентів було багато іноземців, які зацікавлено спостерігали за дійством, що стало для них відкриттям українських традицій. На згадку про цю подію кожен із присутніх отримав образок.
 
На завершення І. Є. Герасимюк подякував Його Високопреосвященству за постійну молитовну опіку. У свою чергу владика Нестор подякував Іллі Євгеновичу за те, що він навчає студентів не лише мистецтву лікувати, а й збагачує їх духовно.