Владика Нестор освятив паски у пекарнях Тернополя

Напередодні Великодня-2020 в пекарнях Тернополя з ініціативи міської влади відбулося освячення пасок, які тернополяни зможуть придбати на свята.

14 квітня клірики єпархії освятили паски у супермаркетах «Сільпо» на вулицях 15 квітня, 5а, Живова, 15а, Кривоноса, 2б і Текстильній, 28.

15 квітня владика Нестор освятив великодні паски на виробництві та у цехах ТОВ «Тернопільхлібпром» (Хлібзавод №2) і пекарні «Форум» (магазин «Гарячий хліб»), що на вул. Митрополита Андрея Шептицького, 2. Архієпископа Тернопільського і Кременецького супроводжував завідувач канцелярією єпархії протоієрей Володимир Зубілевич.

Як наголосив міський голова Тернополя Сергій Надал, цього року ми в незвичайних умовах святкуємо Великдень.

«Нам Бог дає особливі випробування, які ми всі разом повинні гідно і успішно пройти. Зараз ми перебуваємо у часі Страсного тижня і це хороший період подумати, наскільки не лише ми підготувалися до величного свята, але й чи подбали про людей, які потребують допомоги. Дякую пекарням «Форум» та «Тернопільхлібпром», які освятили паски на своєму виробництві», – сказав очільник міста.

Пресслужба Тернопільської міської ради зазначила, що напередодні Великодня ці пекарні долучилися до благодійного проекту «Місто турботи» і передали частину пасок і хлібної продукції для святкових продуктових наборів, які будуть доставлені одиноким потребуючим жителям громади.

Нагадаємо, 11 квітня архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор звернувся до духовенства і віруючих Тернопільської єпархії у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції та карантинними заходами. “Нехай Всемилосердний Господь допоможе нам пережити ці важкі обставини, вийти з них достойно, зміцненими у вірі та з щирим бажанням творити добро нашим ближнім”, – побажав духовенству і мирянам архіпастир.

Більше фото – на сторінках єпархії у “Фейсбуці” та “Інстаграмі”.