Владика Нестор освятив нову автотехніку патрульної поліції

2 березня 2018 року патрульна поліція Тернополя отримала 8 нових автомобілів та автобус. Ключі від автотехніки низовим підрозділам груп реагування вручили голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна і начальник Головного управління Національної поліції в області Олександр Богомол. Керуючий Тернопільською єпархією архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор звершив чин освячення автомобіля. Архієрея супроводжував протодиякон Юрій Коханський.

Як наголосив на урочистій церемонії голова ОДА, сьогодні держава дбає про безпеку та захист своїх громадян, автопарк ГУ Нацполіції в Тернопільській області активно поповнюється. За словами Степана Барни, торік щонайменше 1,5 мільйона гривень було виділено з обласного бюджету на заходи безпеки. Цього року, крім партії автотехніки вартістю понад 5 мільйонів гривень, заплановано ще щонайменше 3 мільйони гривень спрямувати на комплексні заходи безпеки.

Також Степан Барна зазначив, що важливою складовою реформи децентралізації є створення центрів безпеки на місцях. На Тернопільщині вже функціонують 15 місцевих поліцейських станцій, які максимально наближені до людей та дбають про їхню безпеку.

Про те, що держава підтримує позицію забезпечення громадського порядку і відновлення довіри населення наголосив і начальник обласного ГУ НП Олександр Богомол.

Звертаючись до охоронців порядку і безпеки терноплян, владика Нестор наголосив на важливості їхньої місії та побажав їм Божого благословення у всіх добрих справах.

Після офіційної частини поліцейські отримали ключі від нових автомобілів Skoda та Renault Duster і автобус “Богдан-Атаман” й одразу виїхали на патрулювання.