Владика Нестор освятив новозбудовану будівлю для військових правоохоронців

16 грудня 2020 року в Тернополі відкрили сучасну адміністративну будівлю для особового складу військових правоохоронців. Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор взяв участь в урочистій церемонії відкриття адміністративного корпусу зонального відділу Військової служби правопорядку. Його Високопреосвященство супроводжував завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич.

Владика Нестор привітав військовослужбовців з відкриттям новозбудованого адміністративного будинку, який служитиме потребам тернопільських захисників, які не лише щоденно охороняють правопорядок нашого краю, а й часто захищають країну від ворожого загарбника на Сході. Архієпископ Нестор освятив будівлю і благословив військових правоохоронців на успішну службу.

На новосілля до військових правоохоронців завітали начальник ВСП ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Криштун, колеги зі структурних підрозділів Західного територіального управління ВСП, представники органів місцевого самоврядування і громадськості.

Зазначимо, що до структури ВСП входять підрозділи запобігання, виявлення злочинів та інших правопорушень, охорони та патрульно-постової служби, військової інспекції безпеки дорожнього руху, спеціального призначення, проведення службових розслідувань та режимна служба.

Фото Тернопільської обласної ради та видання Армія.inform.