Владика Нестор освятив іконостас Святодухівського храму в Олишківцях

1 грудня 2019 року, в 24-ту неділю після П’ятидесятниці, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор з архієрейським візитом відвідав Збаразьке благочиння.

На запрошення настоятеля храму Святого Духа с. Олишківці священника Івана Ожибка Високопреосвященнійший владика звершив Божественну літургію, а також освятив новий іконостас.

Архієреєві, крім настоятеля храму, співслужили секретар єпархії протоієрей Олексій Головацький, завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич, запрошене духовенство Збаразького благочиння.

Під час Малого входу архієпископ Нестор вручив чергову богослужбову нагороду настоятелеві храму священнику Іванові Ожибку – протоієрейство.

За богослужінням були піднесені молитви за Україну, воїнів-захисників, український народ та утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Після Літургії архіпастир звернувся до усіх присутніх з повчальним словом на тему євангельського читання. Владика Нестор застеріг від егоїстичного піклування тільки про своє матеріальне благополуччя і закликав шукати небесних скарбів, з якими ми підемо до Царства небесного.

Архієрей привітав паству із 5-ю річницею освячення храму, подякував тим, хто долучився до його розбудови, та закликав на всіх Боже благословення.

Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.