Владика Нестор окропив йорданською водою приміщення тернопільського мистецького ліцею

20 січня 2020 року керуючий єпархією архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор на запрошення директора закладу Марії Гудими  відвідав Тернопільський ліцей №21 – спеціалізовану мистецьку школу імені Ігоря Герети. Його Високопреосвященство супроводжували завканцелярією єпархії прот. Володимир Зубілевич, настоятель Свято-Троїцького собору прот. Миколай Зінкевич та клірики собору, які є духовними наставниками ліцейної родини.

Звертаючись до учнів, викладачів і працівників ліцею, архіпастир привітав усіх зі святами. У перший день нового семестру владика Нестор побажав їм здоров’я та благословив на нові успіхи.

Після привітальних слів священнослужителі разом з дітьми колядували, віншували, а по закінченні архіпастир окропив усіх присутніх йорданською водою.

На закінчення свята владика Нестор поблагословив директора ліцею Марію Гудиму та очолюваний нею колектив на щасливу, плідну працю і побажав працювати та вдосконалювати навчальний заклад, усім – духовно збагачуватися і здійснювати мрії во славу Божу.

Також священики привітали ліцеїстів колядою.