Владика Нестор окропив Йорданською водою приміщення ННІ морфології ТДМУ

За доброю багаторічною традицією керуючий Тернопільською єпархією УПЦ Київського Патріархату архієпископ Нестор на запрошення завідувача кафедри анатомії людини проф. Іллі Євгеновича Герасимюка окропив Йорданською водою кабінети та навчальні кімнати ННІ морфології ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського.

Високопреосвященнійший Нестор у співслужінні із економом єпархії прот. Русланом Притулою та завідувачем канцелярії єпархії свящ. Володимиром Зубілевичем здійснив водосвятний молебень.
 
Після водосвятного молебню владика Нестор звернувся до присутніх зі словами повчання, в яких наголосив на тому, що справжній лікар має зцілювати не лише тіло, а й душу, адже першопричиною усіх тілесних недуг є гріх. Тому лікарям особливо потрібна Божа допомога, а тісна співпраця Церкви і медицини є першим кроком на шляху до одужання як тілесного, так і духовного.
 
По завершенні проповіді архієпископ Нестор під спів тропарів окропив освяченою водою кабінети викладачів та навчальні кімнати кафедр навчально-наукового інституту морфології.
 
На завершення І. Є. Герасимюк подякував Його Високопреосвященству за постійну молитовну опіку. У свою чергу владика Нестор подякував Іллі Євгеновичу за те, що він навчає студентів не лише мистецтву лікувати, а й збагачує їх духовно.
 
 
Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.