Владика Нестор нагородив земляків – захисників Батьківщини

Автор:

2З благословення Святійшого Патріарха Філарета архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор нагородив медалями “За жертовність і любов до України” бійців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади уродженців с. Денисів Козівского району Олександра і Олега Атаманчуків.

Звертаючись до військових, владика зазначив, що Церква завжди пам’ятає про людей, які щиро люблять українську державу, український народ.

“Багато хто на словах любить Україну, але за першої ж небезпеки ховається, втікає за кордон. Ви свою любов доводите справами, показуєте добрий приклад для інших. Якби всі так як ви були готові захищати Україну, то в нас був би мир і перемога”, – сказав владика Нестор.

Військовий капелан о. Андрій Любунь розповів про земляків – захисників Батьківщини, з якими звела його волонтерська доля на сході України. Олег та Олександр Атаманчуки – брати-близнята, випускники Івано-Франківського військового ліцею. На передовій вони з перших днів російської агресії. Нині прибули у відпустку, після якої знову повернуться на бойові позиції.

Як зауважили самі бійці, вони мріють чимшвидше повернутися додому з перемогою, до мирного життя на рідній землі.

1