Владика Нестор і священники єпархії провели духовні бесіди для студентів

2 березня 2020 року, в перший день Великого посту, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор та священники Тернопільської єпархії провели духовні бесіди для студентів Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу.

З ініціативи директора коледжу Василя Миколайовича Мулярчука така зустріч духовенства зі студентами і викладачами відбулася вже дев’ятий рік поспіль.

Священники розповіли молодим людям та їхнім викладачам про особливості Великого посту, правила його дотримання, радили, що робити, щоб піст став справжнім оновленням для душі і тіла. Проте, мова йшла не лише про піст, а й про проблеми молодих людей, їхнє ставлення до Бога та Церкви.

З благословення архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора розмови на духовні теми зі студентами провели секретар єпархії, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Мишковичі Тернопільського району протоієрей Мирон Гах, ключар кафедрального собору свв. рівноапп. Костянтина і Єлени протоієрей Євген Заплетнюк, настоятель храму Преображення Господнього м. Тернополя протоієрей Богдан Комарницький і клірик цього храму священник Юрій Чайка, настоятель храму св. великомученика і цілителя Пантелеймона протоієрей Михаїл Бугай та клірик храму протоієрей Сергій Росіцький, настоятель храму Воскресіння Господнього протоієрей Сергій Стельмах. 

Студенти закладу слухали духовні повчання священнослужителів з увагою та зацікавленістю. У декотрих із них по завершенні лекції виникали запитання, на які священники давали змістовні та зрозумілі для молоді відповіді.