Владика Нестор благословив співробітників СБУ, які повернулися району проведення ООС

2 листопада 2020 року архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор відслужив молебень з нагоди повернення до Тернополя з району проведення Операції об’єднаних сил групи співробітників Служби безпеки України. Його Високопреосвященство супроводжував секретар єпархіальної канцелярії протоієрей Сергій Росіцький.

Пресслужба управління СБУ в Тернопільській області повідомляє, що зведена оперативна група співробітників СБУ, які протидіяли зазіханням ворога на територіальну цілісність, конституційний лад і державний суверенітет України на територіях, що безпосередньо межують з контрольованими бойовиками окремими районами Луганської і Донецької областей, повернулася після понад п’яти місяців бойового чергування на Донбасі.

“Традиційно у стінах управління оперативників радісно зустріли члени сімей, друзі та колеги. З нагоди повернення бійців у каплиці Святого Юрія Переможця відбувся молебень. Архієреї Православної церкви України Нестор та Тихон молитвою вшанували пам’ять усіх Героїв, котрі віддали свої життя, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України. Також Владики благословили військовослужбовців СБУ на благі звершення і добрі діла у їх повсякденному служінні народу України”, – йдеться у повідомленні.

Фото пресслужби УСБУ в Тернопільській області.