Владика Нестор благословив першокурсників ТНМУ

30 серпня 2019 року в Тернопільському національному медичному університеті імені І. Горбачевського відбулася церемонія посвяти в студенти. На запрошення ректора навчального закладу професора Михайла Михайловича Корди молитовно розпочати посвяту та благословити першокурсників і їхніх викладачів завітав архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, якого супроводжував Збаразький благочинний прот. Іван Лесик.

Урочисте засідання вченої ради ТНМУ, присвячене матрикуляції студентів, відбулося у внутрішньому дворі адміністративного корпусу вишу.
 
Владика Нестор привітав майбутніх медиків зі вступом до університету і благословив їх на успішне навчання.
 
“Нехай білизна медичних халатів, які ви одягнули сьогодні, нагадує вам про те, що лікар повинен бути не тільки професіоналом, мати глибокі знання і вправні руки. Лікар  повинен мати чистоту душі і щирість, з якою він підходить до пацієнта. Адже часто пацієнт потребує не стільки лікування медикаментозного, скільки підтримки, запевнення у швидкому й повному одужанні, допомоги в тому, щоб набратися сил до життя. Нехай Всемилосердний Господь благословляє вас у кожній миті вашого навчання, щоб ви осягали всю премудрість медичної науки з Господньою допомогою і Його благословенням”, – сказав архієрей.
 
 
 
Після вітальних слів архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор і єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ Теодор помолилися за успішний початок навчального року.
 
Владика Нестор окропив першокурсників і всіх присутніх на урочистостях освяченою водою.