Владика Нестор благословив групу оперативників СБУ перед відправкою у зону АТО

Автор:

32 травня 2017 року відбулася чергова ротація співробітників Тернопільського управління Служби безпеки України, які нестимуть службу у районі проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Перед відповідальним відрядженням військовослужбовці схилили голови у молитві. На благі звершення та добрі діла їх благословили архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор і єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк).

З напутніми словами перед правоохоронцями виступили голови Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук та Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Традиційно провести військових у зону АТО прийшли члени їх сімей, друзі та колеги.

Після проходження курсу спецпідготовки понад 30 співробітників обласного управління відбули на схід для виконання специфічних завдань СБУ на територіях, які безпосередньо межують із окремими районами Луганської і Донецької областей, що контролюються бойовиками. Одним із пріоритетних завдань групи буде  викриття і притягнення до відповідальності агентури ворожих спецслужб і терористичних організацій, а також вилучення з незаконного обігу зброї та засобів ураження.

За матеріалами прес-служби УСБУ в Тернопільській області.