Відбулися збори Збаразького благочиння

Автор:

7 березня 2019 року в храмі Покрови Пресвятої Богородиці міста Збаража під головуванням архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора відбулися збори духовенства і представників парафій Збаразького благочиння Православної Церкви України.

Духовенство і представники парафіяльних громад обговорили з правлячим архієреєм актуальні питання церковного життя.

Збаразький благочинний прот. Іван Лесик довів до уваги присутніх звіт про діяльність благочиння за рік, що минув. Зокрема, йшлося про непросту ситуацію, що склалася у Гніздичному.

Архієпископ Нестор розповів про те, як на Тернопільщині відбувається процес об’єднання в єдину Помісну Українську Церкву, та окреслив найважливіші завдання, які стоять перед духовенством і громадами.

Завідувач канцелярією єпархіального управління свящ. Володимир Зубілевич розповів про перереєстрацію статутів парафіяльних громад, внесення змін до установчих документів.

Секретар єпархії прот. Олексій Головацький ознайомив присутніх із фінансовою стороною діяльності парафіяльних громад, зокрема, про встановлення мінімальної зарплати священикам та сплати єдиного соціального внеску.

На зборах також виступили священики і представники парафій.