Відбулися збори духовенства Бучацького благочиння

26 лютого 2020 року відбулися збори духовенства Бучацького благочиння Тернопільської єпархії Православної Церкви України, під час яких священники обговорили з правлячим архієреєм актуальні питання церковного життя.

Клірики благочиння і керівництво єпархіального управління зібралися в храмі Святителя Миколая с. Новоставці Бучацького району. Збори відбулися під головуванням архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора.

Бучацький благочинний прот. Андрій Шкварок розповів про стан справ у благочинні.

Архієпископ Нестор розповів про те, як на Тернопільщині та в Україні загалом відбувається процес об’єднання в єдину Помісну Українську Церкву, окреслив найважливіші завдання, які стоять перед духовенством, а також звернув увагу священників на ситуацію в українському та світовому Православ’ї.

Завідувач канцелярією єпархіального управління прот. Володимир Зубілевич розповів про перереєстрацію статутів парафіяльних громад, внесення змін до установчих документів.
 
Опісля учасники зборів обговорили актуальні питання, що стосуються життя і діяльності парафій та духовенства.

На зборах також виступив секретар єпархії прот. Олексій Головацький, який наголосив на важливості подання до управління статистичної інформації.

Участь у зборах взяв представник єпархіального управління прот. Сергій Росіцький.