Відбулося засідання єпархіальної ради

Автор:

Під головуванням керуючого Тернопільською єпархією архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора відбулося чергове засідання єпархіальної ради. У засіданні взяли участь секретарі єпархії прот. Мирон Гах і прот. Олексій Головацький, Тернопільський благочинний прот. Борис Солтис, свящ. Олег Гах, староста парафіяльної громади кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина і Єлени в Тернополі Юрій Петрик.

Єпархіальна рада розглянула низку питань щодо життєдіяльності Тернопільської єпархії, зокрема організації заходів під патронатом управління Тернопільської єпархії у 2018 році.

Так, рішенням ради 12 травня 2018 року, в день вшанування Православною Церквою пам’яті преподобного Амфілохія Почаївського, буде організовано загальноєпархіальне паломництво до Свято-Амфілохіївського монастиря у рідному селі преподобного – Малій Іловиці Шумського району.

Для організації паломництва створено організаційний комітет, головою якого призначено Шумського благочинного прот. Миколая Бабія. Відповідальним за організацію паломництва на місці призначено насельника монастиря монаха Митрофана. За питання доставки паломників відповідатиме обласний благочинний прот. Борис Солтис.

Також обговорювалося питання участі духовенства та вірних єпархії у загальноцерковних і державних заходах з нагоди 1030-ї річниці Хрещення Руси-України.

Окрім цього, єпархіальна рада обговорила питання планування бюджету єпархії на 2018 рік. Зокрема, секретар єпархії прот. Олексій Головацький повідомив присутніх про джерела грошових надходжень у касу управління протягом 2017 року.