Урочини з нагоди 20-річчя освячення храму в Кременці

Автор:

1У 4-ту неділю після Пасхи, 7 травня 2017 року, коли Свята Православна Церква згадує зцілення розслабленого, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, з архіпастирським візитом відвідав Кременець. Архієрей звершив Божественну літургію з нагоди 20-річчя освячення храму святого рівноапостольного князя Володимира.

Перед святковою Літургією архієпископ Нестор звершив чин освячення храму, який 1997 року громада села Шпиколоси подарувала парафії у Кременці.

На богослужінні разом із владикою молилися Кременецький благочинний прот. Анатолій Довгалюк, настоятель храму прот. Іван Дмитрів, запрошене духовенство.

Цього святкового дня храм був наповнений великою кількістю парафіян, значна кількість яких, особливо дітей, прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої.

Окрім того, за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Єдиної Помісної Української Церкви владика Нестор нагородив благословенними грамотами Зою Павлівну Дволінську та сім’ю Дволінських, Петра Михайловича Дволінського, Тамару Іванівну Хмельовську та сім’ю Ігоря і Віти Кравцових, Євгенію, Віталія, Ганну, Миколу на Оксану Поліщуків, Таїсію та Віру Трачук, Світлану та Миколу Красовських.

Опісля священнослужителі та миряни пройшли хресною ходою навколо храму із читанням Святого Євангелія та окропленням усіх прихожан святою водою.

 

 

Більше фото на сторінці єпархії у фейсбуці.