Упокоївся протоієрей Павло Альбін

З глибоким сумом сповіщаємо про те, що 11 жовтня 2019 року спочив у Господі клірик Тернопільської єпархії протоієрей Павло Альбін. Клірик кафедрального собору святих рівноапостольних Костянтина та Єлени м. Тернополя упокоївся на 50-му році життя.

Протоієрей Павло Альбін народився 14 березня 1970 року в с. Хмелиська Підволочиського району. Духовну освіту здобув у Київській духовній семінарії. 21 листопада 1996 року був рукоположений у сан священника.

За роки пастирської діяльності прот. Павло Альбін був удостоєний низки церковних нагород.

Керуючий архієрей Тернопільської єпархії  Православної Церкви України Високопреосвященнійший архієпископ Нестор, духовенство та миряни Тернопілля висловлюють найщиріші співчуття родині новопреставленого протоієрея Павла.

Отець Павло запам’ятається всім, як добрий, щирий та відданий Церкві служитель Вівтаря, який своєю ревною працею на винограднику Христовому подавав приклад простого та чесного життя пастиря та християнина.

Нехай Господь оселить його душу в місці, де всі святі та праведні спочивають. Ми всі будемо молитися за упокій його душі.

Панахида за спочилим отцем Павлом відбудеться у каплиці кафедрального собору свв. рівноапп. Костянтина та Єлени м. Тернополя у суботу, 12 жовтня, о 19 год.

У неділю, 13 жовтня, о 9 год у каплиці кафедрального собору свв. рівноапп. Костянтина та Єлени розпочнеться Божественна літургія, опісля – чин похорону.

Поховають протоієрея Павла Альбіна у рідному селі.