У Витківцях відзначили перше храмове свято в лоні Помісної Української Православної Церкви

Автор:

6 травня 2022 року, в день пам’яті святого великомученика Юрія Переможця (Георгія Побідоносця), архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор з архієрейським візитом відвідав Збаразьке благочиння. На запрошення настоятеля храму святого великомученика Георгія Переможця с. Витківці Високопреосвященнійший владика очолив Божественну літургію. 

Релігійна громада у Витківцях наприкінці березня перейшла з УПЦ московського патріархату до Православної Церкви України. То ж це храмове свято на парафії Георгія Переможця було особливо урочистим.

Під час Божественної літургії Його Високопреосвященству, окрім настоятеля храму протоієрея Григорія Сироти, співслужили Збаразький благочинний протоієрей Іван Леськів та запрошене духовенство.

Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Також архієпископ Нестор возніс молитву про звільнення України від нашестя чужинців.

Після Літургії архієрей привітав присутніх у храмі зі святом, а також вручив Благословенну грамоту церковному комітету і парафіянам Витківців.

На подвір’ї храму архіпастир разом із духовенством звершив водосвятний молебень, після якого відбувся хресний хід довкола храму.

 

Більше фото – на сторінці єпархії у фейсбуці.